.

.

Рициново Тркала, Само Волан Тивко и Мазна Лежишта Флексибилни Универзална Casters со Тешки Врвот Плоча, Цинк Легура 360 степени Премиум Мебел Рициново за Кабинетот Чај ?

Рициново Тркала, Само Волан Тивко и Мазна Лежишта Флексибилни Универзална Casters со Тешки Врвот Плоча, Цинк

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Тивко и мазна лежишта, силна носивоста, да обезбеди непречено валање, ротација и лизгање.Добра флексибилност, omni‑насочено движење, поддршка за само‑управува, флексибилно прилагодување.Избрани висок квалитет на цинк легура материјали, цврсти и издржливи, носат‑отпорни.Широк спектар на значења, совршен за кабинети, кафе маси, компјутер нозе, столици и други мебел.Лесно да се инсталира, научни товарот оратор точка и внимателно стокмено, силна practicability.Функција : 1. Тивко и мазна лежишта, силна носивоста, да обезбеди непречено валање, ротација и лизгање. 2. Добра флексибилност, omni‑насочено движење, поддршка за само‑управува, флексибилно прилагодување. 3. Избрани висок квалитет на цинк легура материјали, цврсти и издржливи, носат‑отпорни. 4. Широк спектар на значења, совршен за кабинети, кафе маси, компјутер нозе, столици и други мебел. 5. Лесно да се инсталира, научни товарот оратор точка и внимателно стокмено, силна practicability.Спецификација : Предмет Тип : Рициново Материјал : Цинк Легура Тежина : Околу. 117g / 4.1 мл Производ Големина : Прибл. 67x48mm / 2.6x1.9in поле на Примена : Кабинет/кафе на маса/компјутер нога/стол/мебел нога Производ Предности : Лесно за инсталација, тивко и трајни Карактеристики на Производот : Mute Пакет Листа : 1 x Рициново Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент