.

.

BladesUSA WS-8W 8-Ниво Ѕид Меч Стојат , Црна

BladesUSA WS-8W 8-Ниво Ѕид Меч Стојат , Црна

DEN 1918.80

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Спортинг Стоки.Пакет Димензии : 5.588 L X 10.16 W X 102.108 H (Сантиметри).Пакет Тежина : 1.837 Килограми.Земја На Потекло : Кина.Оваа Blades USA 8-Ниво Ѕид Меч Стојат (модел WS-8 W) ви овозможува да ја покажат вашата колекција во стил.Оваа рек месеци директно до вашиот ѕид, овозможувајќи за да се прикаже до 8 мечеви во ниеден момент на сите.Чувајте ги вашите колекција видливи, но надвор од дофатот на малите и да се ослободи од површини на мебел со тоа што вашиот целата колекција во едно око-фаќање на место одеднаш.Тоа е направена од дрво и живописана во рамна црна дека ќе се оди со било оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент