.

.

DFGMPydtd Пот Бендови, Спортски Headbands-Sweatbands за Работа Надвор, Спортови, Тенис-Атлетик Крпа на Главата Бендови (Боја : Сина)

DFGMPydtd Пот Бендови, Спортски Headbands-Sweatbands за Работа Надвор, Спортови, Тенис-Атлетик Крпа на Главата

DEN 1156.80

Пристапност
Во достапна форма

★Лесно да се носат и разноврсна : мажите е headband е пораби на задната страна на headband, што ќе ви овозможи да носат мажите headband без knotting; тоа е многу удобен за носење. ★Се подготвени за ништо : Нашите високо-квалитетни пот-абсорбента појас апсорбира потта и е направен од високо-абсорбента памук, така што може да остане освежен и ги исклучите пот, за време на која било активност. ★Право стил : Овие пот-абсорбента појаси се вклопи удобно и нема да се лизга надвор.Тие се еластични и еластична и може да се поместуваат за да ги собере цврсто на било која големина headscarf. ★Бидете и повеќе : Без разлика на тоа што се случува, овој sweatband ќе се задржи кул.Тоа е многу погоден за спорт и за активности на отворено.Го носат во секое време, насекаде-салата, кошарка, фудбал, јога, трчање, планинарење, голф и многу повеќе!. ★Издржливи : долго се искористи времето, добар партнер за вежбање.Тип : Headband Material : крпа cloth Style : одмор, sports Features : Јога коса бенд, спортски бенд, спортски accessories Size : 18.5 cm x 5.5 cm The пакетот вклучува : 1 x headband.

Главните карактеристики

Избор на клиент