.

.

Fangli Заптивка, Заптивка, од не ' Рѓосувачки Челик GB853, Недостаток на Рамен isll, M6M8M10M12M14M16M20M24-20 304 Материјал Бела

Fangli Заптивка, Заптивка, од не ' Рѓосувачки Челик GB853, Недостаток на Рамен isll, M6M8M10M12M14M16M20M24-20

DEN 458.40

Пристапност
Во достапна форма

Две кратки страни на каналите челик се тенки, и ако постои само една страна сила на slanting за миење болт, ова ќе го намалат сигналот на гром, така што каналите член е цврсто се намали.Улогата на slanting миење : зголемување на областа за поддршка на спојка да го намали притисокот на контактот за да се избегне затегнување на површината на заеднички.Каква искривена подлога се користи во посебни места, што е, на наклонети.Ако постои само една страна на две кратки страни од страна сила резервоарот челик без личи болт, силата на болт е намалена, така што каналите челик член е цврсто намалена на резервоарот челик е долг челик на каналите облик.Се однесува на широк опсег : Плоштадот alglant центри може да се користи во многу индустрии и многу различни надворешни апликации.Обично се користи во дрво структура, бидејќи повеќе триењето се јавува кога тие се затегнати со дрво.Тие се, исто така, се применува за различни апликации кои бараат тешки дихтунзи.Модел : GB853 Слот Челик Washer Color Класификација : Црна / 304 Материјал White Category : рамна подлога.

Главните карактеристики

Избор на клиент