.

.

Нов Далечински Управувач за SEIKI 2017 2018 LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Модели

Нов Далечински Управувач за SEIKI 2017 2018 LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Модели

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Нов Далечински Управувач за SEIKI 2016 2017 2018 LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Модели.Компатибилен со Seiki SC-32 HS703 N.Сосема Нов.Не програмирање или paring е потребно.Тоа е спремен за употреба по вметнување на нови батерии.Брза испорака од магацин.Нов Далечински Управувач за 2017 2018 Seiki LCD LED TV Нема програмирање или paring е потребно.Само се инсталира ново алкални батерии за да се добие таа работа!Состојба : Нова Напојување : 2 X 1.5 V AAA Батерија Пакет Содржина : 1 X Далечински Управувач(за Батеријата и Упатство Не се Вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент