.

.

Светкавиот Лицето Маска за Жените Мода Bling Сјајот Мека Обновливи Перат Ткаенина со Филтер Подарок за Девојки (шарени)

Светкавиот Лицето Маска за Жените Мода Bling Сјајот Мека Обновливи Перат Ткаенина со Филтер Подарок за Девојки

DEN 105.36

Пристапност
Во достапна форма

❤️【И голема & Топло Подарок】Нашите модни сјајот маска е популарен и добро за време на излагањето на вашиот грижи за својата мајка, сопруга, сестра, ќерки, пријатели, љубовник и на наставниците и сл.❤️【Модерен & Уникатен Дизајн】надворешниот слој на нашиот сјај sequin маска е украсена со сјајна sequins,fulling на fashion & новина ќе направи да се најатрактивни на било какви активности. ❤️【Големина Одговара на Повеќето Луѓе】Оваа Светкавиот лицето маска одговара на повеќето луѓе со прилагодливи уво циклуси,својата мека и висок квалитет на платно е толку кожата-friendly и удобен.Покрај тоа, посебен светкавиот sequins дизајн ќе биде повеќе сјајна под сонце и центарот на вниманието, што ќе ви донесе неверојатен и атрактивни outlook, направи да се издвоите од толпата со прекрасно чувство!. ❤️【Широк Апликации】Оваа сјајна маска е толку погоден за секојдневниот живот за вашиот отворен и затворен активности,фестивал прослава,партија,концерт,ноќен клуб,модна ревија,шопинг,датира и сите други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент