.

.

МОЗА 200mm Следат Фокус Прачка за Воздух 2 Gimbal, 2 Дел

МОЗА 200mm Следат Фокус Прачка за Воздух 2 Gimbal, 2 Дел

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

2x Моза 200mm Следат Фокус Род - Моза 30 Ден Ограничена Гаранција.Компатибилност : Воздух 2 Gimbal.Пакет Количина : 2 Парче.Должина : 200mm (7.87").На Моза 200mm Следат Фокус Прачки е специјално дизајниран за Воздух 2 Gimbal.

Главните карактеристики

Избор на клиент