.

.

Hillman Број 6 x 1 во. L Филипс Base Завртки Bugle Главата Црна Фосфат Груб Навој 100 (42400)

Hillman Број 6 x 1 во. L Филипс Base Завртки Bugle Главата Црна Фосфат Груб Навој 100 (42400)

DEN 208.56

Пристапност
Во достапна форма

Бренд Име : Hillman Callout Големина : Број 6 Должина : 1 во.Вози Стил : Филипс Главата Тип : Bugle Глава Заврши : Црна Фосфат Материјали : Челик Тип на Производ : Base Завртки Број во Пакет : 100 pk Пакување Тип : Заградени Точка Тип : Остар Тема Тип : Груб.Оддел - ХАРДВЕР/градежен МАТЕРИЈАЛ.mdse Class - BASE/ДЕК/EXT ЗАВРТКИ.prod Group ЗАГРАДЕНА/1 LB.Груб навој, појачани челик.Филипс bugle главата, Црна фосфат. #6 x 1" Груб навој Појачани челик Филипс bugle главата Црна фосфат
100 Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент