.

.

TWGONE Закачалка Држачот за Ѕид за правилно Поставена Четка Чадор Држач, Четка Метла Закачалка за Складирање Рек Кујна Алатка(7 x 7cm,Сива)

TWGONE Закачалка Држачот за Ѕид за правилно Поставена Четка Чадор Држач, Четка Метла Закачалка за Складирање

DEN 1821.60

Пристапност
Во достапна форма

✎Добредојдовте на TWGONE.Ова е промотивни празник посебни продажба домашниот производ, ве молиме кликнете на продавницата над насловот за повеќе облека производи. ✎Ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно пред купување за да се утврди количината на секоја единица цена, бидејќи бројот на производи во различни стилови е различен. ✎Ова е практичноста на производот за мебел дизајниран за да се олесни вашиот живот и да ја поправат делови и парчиња потребни за живот. ✎Овие производи се продава во ограничени количини, и купување се поповолни за време на сезона.Препорачливо е да ги купите, како е можно поскоро. ✎Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.Спецификација : Лесен за употреба, не му наштети на ѕид Лесен за инсталација и лесен за ракување Максимална товарот 5 KG Не се лизга водоотпорен дизајн, многу издржлив Материјал : ПП + ПВЦ Големина : 7 x 7cm Како да го користите : Чистење на ѕидовите треба Внимателно да се откине назад на некоја заштитна фолија Ставете го на чиста ѕид Притиснете ја рамномерно за околу 10 секунди, за да се притисне на воздухот на површината За најдобри резултати, се препорачува да можете да го искористите во рок од 5 - 24 часа Пакет се Вклучени : 1 x Ѕид Поставена Четка Чадор Држач.

Главните карактеристики

Избор на клиент