.

.

Yeeken 72L Свитлива Underbed Кеси 2 Пакет ,Со Рачка,Транспарентен Прозорец И Здрав Патент Кревет Чување на Кутии - 40 L X 17 W X 6 H

Yeeken 72L Свитлива Underbed Кеси 2 Пакет ,Со Рачка,Транспарентен Прозорец И Здрав Патент Кревет Чување на Кутии

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

СКЛАДИРАЊЕ ЗА MULTIPURPOSES-Овој сет од 2 Underbed Складирање Торба е совршен за утешители, Играчки, чевли, перници, облека, книги, џемпери и други предмети во вашиот плакар, гардероба или под креветот.ЕКОЛОШКИ И ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ-на кревет дното складирање кеса направена од 100% нови не-плетени ткаенини се дише, светлина, силни, без мирис, силна и има долг животен век.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА КРЕВЕТ СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА-Секој складирање торба е 40 x 17 x 6 инчи долг, со 2 чување и кеси.УДОБЕН И ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН 3-Двострано се справи со е полесно за вас да се користи, може да повлече или укине тоа.Две патентите се силни и издржливи.Преку транспарентен windows, можете лесно може да го најдете она што ви треба.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-YEEKEN е посветена на семејството на чување и создавање на организиран куќи.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент