.

.

Природните Предели Фотографија Позадина Реката Пејзаж TravelPhoto Backdrops Студио Реквизити А5 9x6ft/2.7x1.8m

Природните Предели Фотографија Позадина Реката Пејзаж TravelPhoto Backdrops Студио Реквизити А5 9x6ft/2.7x1.8m

DEN 887.52

Пристапност
Во достапна форма

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Тенка винил,мала тежина и лесен за ракување.Напредно дигитално печатени со око-фаќање на детали и lifelike бои, одлично за фото снимањето позадина.Позадина може да биде укината убаво, и висат надолу природно кога ќе се отвори, ќе биде подготвен да пука во секое време, нема отсјај од осветлување.Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.Идеален за облекување Тематските Роденден, Активна партија сцена атмосфера.Само позадина е вклучена.Не џеб,па тоа е повеќе погодност за вас да се користи лента за да се лепат на ѕидот.Објектот ќе ја испрати од укината.Искрено се надевам дека сте задоволни со нашите производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент