.

.

Ouran Средно Училиште Домаќин Клуб Розова Зајакот Кадифен Кукла 16 Пунџа Зајакот на Haninoduka Mitsukuni

Ouran Средно Училиште Домаќин Клуб Розова Зајакот Кадифен Кукла 16 Пунџа Зајакот на Haninoduka Mitsukuni

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Кристал сомот,полнети ЈП Пена.Димензии : висина за 40 cm/16inches.Мека,симпатична и cuddly.Без пролевање.Рака мие подобро.Не исчезнат.За 6 век и до.Го прави голем дар!.Димензии : висина за 38cm/15inches.

Главните карактеристики

Избор на клиент