.

.

Одделение 2 Поцинкуван Челик Превоз Завртки Круг Глава/Плоштад Вратот PT 3/8-16 x 8.00 Должина 10 компјутери.

Одделение 2 Поцинкуван Челик Превоз Завртки Круг Глава/Плоштад Вратот PT 3/8-16 x 8.00 Должина 10 компјутери.

DEN 2157.60

Пристапност
Во достапна форма

Вратот Ширина .390", ANSI B18.5, ASTM A307, ASTM 153, Одделение 2 Топла Натопена Поцинкуван Челик Заостануваат Завртки имаат дебел слој за подобра отпорност на корозија.За светло должност за прицврстување, на плоштадот вратот ги задржува од вртење кога затегнување на орев.На заоблени главата овозможува на готовиот изглед.Должина се мери од под главата.Делумно Навој.Минимална Тема Должина на 6".Одделение 2 Поцинкуван Челик Превоз Завртки Круг Глава/Плоштад Вратот PT 3/8"-16 x 8.00".

Главните карактеристики

Избор на клиент