.

.

FDBJulyy Права Коса Екстензии Клип во Косата 140g/6Pcs Целосна Главата Клип во Губење на Парчиња, за Жени и за Девојчиња од Синтетички Влакна (#88)

FDBJulyy Права Коса Екстензии Клип во Косата 140g/6Pcs Целосна Главата Клип во Губење на Парчиња, за Жени и

DEN 232.32

Пристапност
Во достапна форма

Ослободување сите на косата, и се вклопуваат во со Клип-во Екстензии.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум - Не Грижете се.Ова е Најмногу прифатлива цена и многу лесно да се примени.Користење на опашката чешел или вашиот индекс прсти, дел косата хоризонтално од едната страна на главата на другиот.Со мат изглед, тоа изгледа реално и може да се restyled со ножици или виткање железо.Сместување на сите клипови на вашата коса.Неколку притисок чувствителни клипови се направи со приложување брзо и лесно.Клиентите кои имаат бебе коса не мислам на косата екстензии како тешка работа.Исто така најдобар избор за краток рок или влез на ниво на користење.Ќе над 350 степени не се препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент