.

.

D&D PowerDrive D890-5M-152 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive D890-5M-152 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 4792.32

Пристапност
Во достапна форма

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D890-5 M-152 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D890-5 M-152 Појас Тип D5 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 35.04 890 Врвот Ширина 5.98 152 Појас Длабочина 0.207086614 5.26 Материјал Neoprene Заб Профил D5 M.Пакет тежина : 10.0 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент