.

.

Фрижидер Преоптоварување На General Electric WR08X10025

Фрижидер Преоптоварување На General Electric WR08X10025

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на моделот.За General Electric (GENF0).Ова е вистинска замена дел.Фрижидер-замена-делови.Опис на производот Ова е Вистинска Замена Дел, На Модел Број и Име за Следната Точка : Фрижидер Преоптоварување На General Electric (GENF0) WR08 X10025.

Главните карактеристики

Избор на клиент