.

.

Синтетички Микрофибер Велур 4 Трим - 3 - 12 Должини ЦРВЕНА

Синтетички Микрофибер Велур 4 Трим - 3 - 12 Должини ЦРВЕНА

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

4" fringe. 3-12" парчиња.Синтетички велур.перат.Одлично за занает проекти!.Ова е синтетички амара велур - како материјал, Постојат 3 парчиња кои мерка 4" x 12" долго.Одлично за ракотворби, шиењето и проекти!.

Главните карактеристики

Избор на клиент