.

.

Срце облик на прстен кутија, Црн Орев Цврсто Дрво Мини Предлог Ангажман Накит Кутија

Срце облик на прстен кутија, Црн Орев Цврсто Дрво Мини Предлог Ангажман Накит Кутија

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени на исто парче од дрво.Откако вети, никогаш нема да се промени;.Убава орев дрво го прави вашиот накит погледнете повеќе уникатен и луксузен;.Мекото внатрешни работи ги штити накит од оштетување;.Магнети и бакар шахти се направи отворање и затворање на прилог задоволство;.Големина : 60*55*25mm; погоден за прстени подолу 13mm.Надворешни димензии : 60*55*25мм Внатрешна големина : 50*30*18mm Тежина : 20g.

Главните карактеристики

Избор на клиент