.

.

Nobby 80583 Половината 64 Seguro Подигнат Малина

Nobby 80583 Половината 64 Seguro Подигнат Малина

DEN 886.08

Пристапност
Во достапна форма

Со рефлексивни ленти, рефлексивни градите на рака и од страна на букви.Стомакот и градите рака е слободно да се прилагодливи.Исклучително тешко носи и ергономски облик. 2 Велкро површини за налепница.Руно внатрешна обвивка; Најлон/Ткаенина (нечистотија и отпорен на вода материјал). "На Nobby безбедност подигнат "seguro нуди не само оптимална удобност благодарение на својата ергономски облик, но исто така и повеќе сигурност за вас и вашето куче.Тоа е совршено прилагоден за извршување на вашето куче во темнината : На PWM е прилагодлив подигнат со високо видливи, со вткаена рефлексивни ленти, рефлективна градите рака и рефлексивни Klettstic јадро, ќе го направи вашето куче многу добро.Око фаќање во овој чај се забавуваат и од страна може да се замени со друг на различни етикети, која носи предност на Лепенка (се продава одделно).Тоа е крајно тешко облечени и украсени со руно внатрешна обвивка.Благодарение на премачкување со/Најлон ткаенина, тоа е нечистотијата и отпорен на вода што го прави одличен за секој ден употреба.Рака на рака го прави возможно за да ја задржете го подигнат брзо, може да биде фиксна, но ако кучето не имаат води е, благодарение на лепенка површината.Стомакот и градите рака е целосно прилагодливи и поради неговиот посебен облик кој овозможува искористување Брзо и лесно.Тоа доаѓа со две пластични претходно биле вклучени за приврзаност на додатоци и е достапен во широк спектар на бои и големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент