.

.

Retainer Случај - 8pcs Стоматолошки Ортодонтски Retainer Случај Кутии Устата Guard Случај со Пропустливи Дупки се Задржи Вашата Протеза или Retainer Чистење на Садовите за Складир?

Retainer Случај - 8pcs Стоматолошки Ортодонтски Retainer Случај Кутии Устата Guard Случај со Пропустливи Дупки

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : retainer случај е направен од силни и издржливи PP, не попуштат или пауза, долготрајна употреба.Големина(L x W x H) : за 8x7.8x2.8cm/3.1x3x1.1 инчен; Боја : сина и бела.Snap заклучување случај има тесна заклучување затворање со безбедна кадар, допуштајќи знаете вашиот случај нема да се отвори неочекувано.Имајте retainer или протезата се чисти : дупки на случајот го чува добро вентилирани и за вашето орално здравје сува, инхибиција на раст на бактерии во текот на складирање.Широка употреба : овие малку случаи се одлични за повеќето стоматолошки гарда на сад, retainer случај, лажни заби сад, устата гарда на сад, мини големина и преносни, лесно да се носат при патување или се случува надвор.Пакет Содржина : 8 x Стоматолошки Ортодонтски Retainer Случај Кутии Устата Guard Случај со Пропустливи Дупки се Задржи Вашата Протеза или Retainer Чистење на Садовите за Складирање, Сина и Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент