.

.

FENXIXI Печатач Машина Џеб Ред Печатач Мобилен Телефон Bluetooth Фото Белешка Печатење со Печатење на Хартија за Студентите

FENXIXI Печатач Машина Џеб Ред Печатач Мобилен Телефон Bluetooth Фото Белешка Печатење со Печатење на Хартија

DEN 4636.80

Пристапност
Во достапна форма

Еден клик печатење : удобен мулти-функција клупа печатач ви овозможува да печатите слики директно од android паметен телефон преку android мулти-функција клупа игла (Тип-C).Стабилна врска : На iphone / Андроид уред е поврзан со фото печатач за да започнете со печатење преку Bluetooth.Bluetooth прави врската повеќе стабилен и сигурен.Преносни фото принтери може да создаде квалитетни фотографии : Со помош на боја сублимација термички трансфер на технологија, за печатење стандард 5.7 х 3cm фотографии со светли бои и неверојатни детали.Анти-бледнее, водоотпорен и солза-отпорни фотографии се направи сеќавањата траат вечно.Вграден-во 1000 литиум батерија се користи за погрешно прашање печатење / текст печатење етикета печатење / фото печатење.Inkless печатење, снимање и размена на инстант купони, не е во ред забелешка студија, со помош на учење, да се подобри учењето ефикасност, печати на 10мм брзина.Материјал : ABSColour : yellow Size : 11x8x3.5cm One-кликнете на печатење : удобен мулти-функција клупа печатач ви овозможува да печатите слики директно од android паметен телефон преку android мулти-функција клупа игла (Тип-C).Стабилна врска : На iphone / Андроид уред е поврзан со фото печатач за да започнете со печатење преку Bluetooth.Bluetooth прави врската повеќе стабилен и сигурен.Преносни фото принтери може да создаде квалитетни фотографии : Со помош на боја сублимација термички трансфер на технологија, за печатење стандард 5.7 х 3cm фотографии со светли бои и неверојатни детали.Анти-бледнее, водоотпорен и солза-отпорни фотографии се направи сеќавањата траат вечно.Вграден-во 1000 литиум батерија се користи за погрешно прашање печатење / текст печатење етикета печатење / фото печатење.Inkless печатење, снимање и размена на инстант купони, не е во ред забелешка студија, со помош на учење, да се подобри учењето ефикасност, печати на 10мм брзина.Пакет Содржина : 1 * printer1 * податоци cable1 * тек на печатење paper Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент