.

.

FENXIXI Мини Преносни Термички Печатач Фото Хартија Џеб Термички Печатач 57mm Пос Печатење Безжична Bluetooth Android и iOS Принтери (Боја : 4 Печатење paperblue)

FENXIXI Мини Преносни Термички Печатач Фото Хартија Џеб Термички Печатач 57mm Пос Печатење Безжична Bluetooth

DEN 5376.00

Пристапност
Во достапна форма

НЕМА МАСТИЛО е ПОТРЕБНО - за да Печатите фотографии веднаш било каде.Се должи на топлина технологија, нема мастило се користи и нема непотребни трошоци.Го фати ВАШИОТ НАЈУБАВИТЕ МОМЕНТИ-ја Доживее радоста на сеќавајќи се вашите најдобри спомени со печатење нив директно од вашиот телефон!.СЕКОГАШ СЕ ОРГАНИЗИРАНИ - Останете во контрола на работа и да ги испечатите вашите белешки за да ги организирате вашите задачи или етикетата на нешто што сакате.ПРЕНОСНИ - Корисна за патување!Бидејќи печатач е напојува батерија, не ви треба кабелот за напојување и може да го земете со вас во секое време, насекаде.Bluetooth директна врска, не е во ред прашањето mastercard, етикета печатење, печатење фотографии, слика албум DIY печатење.Производ големина : 92 X87 X39mm Print тип : термички printing Consumable спецификации : 57 X30mm (стандардна спецификација)капацитетот на Батеријата : 800m Ah литиум battery Charging време : 2-3 hours Input : 5 V/ACharging port : Тип-c Printing на Сите Ви се Допаѓа : Поддршка за повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети,пораки, листи, евиденција, QR Код, веб печатење и така натаму.АПЛИКАЦИЈАТА нуди различни фонтови и теми за да се направи вашите фотографии и стилски.Useing термички печатење, што значи дека не се потребни никакви мастило за да печати!Компатибилен со сите паметни телефони на пазарот!Компјутери исто така, може да бидат поврзани за печатење.Термички печатење, лесно да се carry Bluetooth директна врска, не е во ред прашањето mastercard, етикета печатење, печатење фотографии, слика албум DIY печатење.Производ стандардна конфигурација : 1x печатач, 4 тек на печатење на хартија, 1x кабел за податоци, 1x упатство.

Главните карактеристики

Избор на клиент