.

.

Нерѓосувачки Челик Круг Плоштадот Вратот Превоз Завртки FT 1/2-13 x 6.00 Должина 5 компјутери.

Нерѓосувачки Челик Круг Плоштадот Вратот Превоз Завртки FT 1/2-13 x 6.00 Должина 5 компјутери.

DEN 1857.60

Пристапност
Во достапна форма

Вратот Ширина : .520".На плоштадот вратот ги задржува од вртење кога затегнување на орев.Добра хемиска отпорност и може да биде благо магнетни.Должина се мери од под главата.Нерѓосувачки Челик Круг Главата Плоштадот Вратот Превоз Завртки FT 1/2"-13 x 6.00" Lengt.Вратот Ширина : .520".На плоштадот вратот ги задржува од вртење кога затегнување на орев.Добра хемиска отпорност и може да биде благо магнетни.Должина се мери од под главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент