.

.

HUYUR се Справи со Бар Замена за STIHL MS180 MS170 017 018 Пила # 1130 791 4901

HUYUR се Справи со Бар Замена за STIHL MS180 MS170 017 018 Пила 1130 791 4901

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Одговара за STIHL MS170 MS180 017 018. Заменете ОЕМ дел број : 1130 791 4901. Пакетот Вклучува : 1 x Пила се Справи со 3 x Пила Бафер.Accesory замена на делови за косилката.Високо квалитетни резервни пила делови, лесно да се инсталира.Опис : - Одговара за STIHL MS170 MS180 017 018 - го Замени ОЕМ дел број : 1130 791 4901 - Високо квалитетни резервни пила делови - Accesory замена на делови за косилки - Квалитетни Резервни делови, лесно да го инсталирате Спецификација : - Материјал : Алуминиум - Големина : 36 x 17 x 22cm / 14.17 x 6.69 x 8.66 во Пакетот Вклучува : 1 x Пила се Справи со 3 x Пила Бафер.

Главните карактеристики

- Material:
Alloy - Size
Избор на клиент