.

.

Wallfire 3 Слој Триаголен Туш Caddy Полица Бања Агол Рек Складирање Кошница Закачалка

Wallfire 3 Слој Триаголен Туш Caddy Полица Бања Агол Рек Складирање Кошница Закачалка

DEN 1711.20

Пристапност
Во достапна форма

Нашите складирање решетката е изработен од екстра дебели и цврсти простор алуминиум, има долг животен век.Површината оксидација третман направи тоа rustproof.Оваа полица е составен од три прегради, која може да се одржи доволно предмети.Секоја кошница има течење дупки кои се погодни за да водата тече настрана, имајќи не mildew.Не ноктите се бара за инсталација на овој алуминиум полица, и три-димензионални триаголен облик е погодно за да биде инсталиран во аголот, заштеда на простор.На молив триаголен облик на чување на решетката да се користи за кујна и купатило, која е убава и едноставна, и е добар помошник за вашиот дом.Карактеристики : ●Нашата складирање решетката е изработен од екстра дебели и цврсти простор алуминиум, има долг животен век.Површината оксидација третман направи тоа rustproof. ●Оваа полица е составен од три прегради, која може да се одржи доволно предмети. ●Секоја кошница има течење дупки кои се погодни за да водата тече настрана, имајќи не mildew. ●Не ноктите се бара за инсталација на овој алуминиум полица, и три-димензионални триаголен облик е погодно за да биде инсталиран во аголот, заштеда на простор. ●Триаголен облик на чување на решетката да се користи за кујна и купатило, која е убава и едноставна, и е добар помошник за вашиот дом.Спецификации : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Alumimum Производ Големина : 56*23*30cm Пакет Вклучувајќи Пакетот вклучува : 1 x Бања Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент