.

.

FFENFEI Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Wristbands Хривнија Брзо Ослободување Види Бенд Ремени Додаток-Мали #-2

FFENFEI Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Wristbands Хривнија Брзо Ослободување

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Лесен за употреба, големина може да се прилагоди според обемот на зглобовите.Пакетот вклучува : 1 x Watch Бенд.Не е лесно да се лизга надвор.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.Нема екран заштитник вклучени.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Ве молам прости ми.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот.Го замени watchband со оригиналот, стари, валкани, или оштетена една. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Одлично за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch.Multicolor за да изберете боја на вашиот нараквица. [Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Silicone Wristband Хривнија Види Замена Додатоци Функција: Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Информација за производот : име на Производ : Види Бенд Производ материјал : Силикон Рака должина : околу 195 MM Напомена : види не се вклучени.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент