.

.

Стојат Носителот, Мажи Бричење Стојат Безбедно денот на Благодарноста Подарок Компактен Мултифункционален за Домаќинство

Стојат Носителот, Мажи Бричење Стојат Безбедно денот на Благодарноста Подарок Компактен Мултифункционален за

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

МЕТАЛ МАТЕРИЈАЛ : безбедноста држачот е изработен од метал материјал, кој е потежок, не е лесно да се падне, и безбедно да се користи.ЛЕСНО ДА се постави И КОРИСТИ : На хлапак база чува хлапак стои суви, лесно да се одржи и да го користите, додека бричење.МУЛТИ ЦЕЛ ХЛАПАК БАЗА : база не може само да се одржи безбедноста, жилет, но, исто така, четката за заби и пенкало.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Одржување на чиста и сува е задолжително за мажите да се избричат, и тоа е исто така најдобар подарок за мажите за денот на Благодарноста или Божиќ.МАЛИ И ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : На база донесува мали димензии, дизајн, кој може да зачувате простор на мијалникот или десктоп.

Главните карактеристики

Избор на клиент