.

.

Airposta Индустриски Подот Светилка со On/Off Dimmable Прекинувач, 3-Глава Селски Дрво Стои Светилка, Lumiled Сијалица 40W Ретро Висока Чаша Кат Светлина за Дневна Соба, Читање, Кан?

Airposta Индустриски Подот Светилка со On/Off Dimmable Прекинувач, 3-Глава Селски Дрво Стои Светилка, Lumiled

DEN 1015.92

Пристапност
Во достапна форма

Ажурирани Stepless Затемнување : за Разлика од традиционалните не-dimmable подни светилки за дневна соба, нашата dimmable подот светилка е изграден со on/off dimmer прекинувач, едноставно пресврт тоа, тогаш можете да ја прилагодите заличи или слабо помеѓу сите нивоа на светлина (0%-100% ).Plug-n-игра дизајн и dimmer функција направи тоа супер лесно да се постави и користи нашиот високи дрво кат светилка. 3-Глави се Обезбеди 360° Sable Осветлување : 3 светла на оваа индустриска подот светилка лежат во 90° вертикална одделно на високи дрво светилка.Мулти-главата дизајн обезбедува одлично решение за тешките осветленоста на традиционалните тела, така што ќе се чувствувате опуштено.Стаклото абажур нема други алатки потребни!.Ажурирани Stepless Затемнување( 0-100% ) Подот Светилка - едноставно пресврт, а потоа може да се прилагоди на индустриски подот светилка во светлината опсег од 0 до 100% според потребите на различни сцени!.Мека Осветлување се Грижи за Твоите Очи - мулти-главата дизајн обезбедува одлично решение за тешките осветленоста на традиционалните тела, обезбедување атмосфера, удобно, релаксирачки, мека осветлување за вас и вашето семејство.Широко се погодни за сите прилики за вашиот треба - Тоа е практично, функционира одлично, гроздобер високи пол светлина беше доволно за да се расветли целиот дневна соба со мека топол сјај, совршен во вечерните часови.Можете да ја прилагодите на највисоко светлост за читање, и сон на најнизок степен на осветл.На подот светилка може да се задоволат различните потреби.Корисни задача светлина во светли поставување-plug-n-игра дизајн и спроведен dimmer функција направи тоа супер лесно да се одржи и да го користите овој кат светилка.Стаклото абажур прави светло светла и е погодна за читање и работа за подобро да ја заштитите очите.Сијалица База : E26. Напон : 110 V-130 V (U. S. стандард линија напон).Wattage по Сијалица : Max X 40w 3. Сијалица Тип : Блескаво, халоген, Lumiled светилки,Dimmable LED итн. (40 W max, светилки НЕ се Вклучени, Dimmable Сијалица Само).ВНИМАНИЕ : Сијалица Не се Вклучени.Тела Боја : црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент