.

.

CUCUDAI Ултра-Тенок TPU Види Случај на Кожата со Заштитен Капак на Школката за -Xiaomi Mi Види Лајт Глобална Верзија за Redmi Види Додатоци-Сина

CUCUDAI Ултра-Тенок TPU Види Случај на Кожата со Заштитен Капак на Школката за -Xiaomi Mi Види Лајт Глобална

DEN 106.80

Пристапност
Во достапна форма

▷Добредојдени сите да ги купуваат производите на мојата продавница, кои се достапни и убава!. ▷Направени од мека TPU и силиконски материјал, лесни и ултра-тенки, едвај се забележи очекуваат под сончева светлина. ▷Ефикасно ги штити вашиот паметен види од судир, шок, пад и штети. ▷Точни мувла врз основа на реални види, совршено се вклопува во вашиот уред.Едноставен за инсталација и отстранување. ▷Едноставен и транспарентен дизајн, таа изгледа фантастично и дава убаво професионални се погледне за секоја прилика.Опис : Функција : се Направени од мека TPU и силиконски материјал, лесни и ултра-тенки, едвај се забележи очекуваат под сончева светлина.Ефикасно ги штити вашиот паметен види од судир, шок, пад и штети.Точни мувла врз основа на реални види, совршено се вклопува во вашиот уред.Едноставен за инсталација и отстранување.Едноставен и транспарентен дизајн, таа изгледа фантастично и дава убаво професионални се погледне за секоја прилика.Погоден за трчање, возење, кампување, скокање, итн.Тоа е погоден за -Xiaomi Mi Види Лајт Глобална Верзија за Redmi Watch Smart Watch Заштитни Случај само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : Заштитни Случај Материјал : TPU, Големина : 42.2x35.6mm Боја : Сина,Црна,Јасно Компатибилни Модели : за -Xiaomi Mi Види Лајт Глобална Верзија за Redmi Види Кол : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Заштитна Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент