.

.

Лето Екстра Широк Оркестарот Безбедност Бебе Портата, Сива – 27 Високи, се Вклопува Отвори на 28 да 51.5 Широк, 20 Широко Отворање на Вратата, Бебе и домашно Милениче Пор?

Лето Екстра Широк Оркестарот Безбедност Бебе Портата, Сива – 27 Високи, се Вклопува Отвори на 28 да 51.5 Широк,

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

ЕКСТРА ШИРОК : На Лето Екстра Широк Оркестарот за Безбедност на Портата за бебето е совршен за екстра-широк вратите.27" високи бебе портата се вклопува отвори 28" да 51.5" широк и вклучува 3 продолжување рамки.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се инсталира ова бебе портата на скалила со вклучен комплет или помеѓу ходници или вратите со не вежба планината.Алатки потребни за хардвер монтажа.Површина-се чистат со влажна крпа или сунѓер користејќи благ детергент и топла вода.ЕДНА РАКА ПРОШЕТКА ПРЕКУ : Кога се користи помеѓу соби, ова бебе портата има едноставен, една рака прошетка низ врата, овозможувајќи им на родителите да се движат лесно од соба в соба.Плус, на 20-инчен широка врата, го прави лесно да се оди преку.БЕЗБЕДНО И СИГУРНО : Има мир на умот да се знае вашето бебе или домашно милениче може да се истражуваат безбедно со оваа високо-квалитетни бебе портата од Летото.Вклучени вратата затка ќе помогне да се обезбеди дополнителна безбедност на врвот на скалите.СТИЛСКИ БЕБЕ ПОРТА : Ова декоративни бебе портата е направен со стилски сиви заврши, па можете да го детето доказ вашиот дом со стил.Стои 27" високи, тоа е идеален за употреба со години и домашни миленици. "Детето доказ вашиот дом со стил со текот на Летото Екстра Широк Оркестарот Безбедност Бебе Портата.Стилски сиви метална рамка на ова бебе портата ќе се надополнуваат секој дом décor и е совршена за екстра-широк вратите.Идеален за години и домашни миленици, овој 27" високи портата може да се вклопат отвори било каде од 28" да 51.5" широк.Плус, има 20-инчни широка врата, што го прави лесно да се оди преку.Кога се користи помеѓу соби, овој екстра широк безбедност портата има едноставен, една рака прошетка низ врата, овозможувајќи им на родителите да се движат лесно од соба в соба.Плус, вклучени вратата затка ќе помогне да се обезбеди дополнителна безбедност на врвот на скалите.Лесно да се инсталира ова бебе портата на скалила со вклучен комплет или помеѓу ходници или вратите со не вежба планината.Алатки потребни за хардвер монтажа.".

Главните карактеристики

Избор на клиент