.

.

Алфа 156 Еден Din Фитинг Комплет Fascia Автомобил Стерео Инсталација Комплет Црна

Алфа 156 Еден Din Фитинг Комплет Fascia Автомобил Стерео Инсталација Комплет Црна

DEN 1082.40

Пристапност
Во достапна форма

Одговара : Алфа Ромео 156 : 1998 - 2001 Година. Инсталација Комплет Вклучува : 1x 1 DIN Fascia плоча, 1x Антена полнач за батерии 1x Отстранување Алатка.Алфа 156 Еден Din Фитинг Комплет Fascia Автомобил Стерео Инсталација Комплет Црна : 1. Стерео во автомобил Fascia / Faceplate - Автомобил стерео fascia адаптер ќе се конвертира фабрика табла отворање на лево по отстранување на вашиот стерео систем на двојно или еден din големина отворање, подготвени за инсталација на резервни раководител на единицата.Боја и да заврши на faceplate се дизајнирани да maintian фабрички изглед на вашите автомобили табла. 2. Е Радио за автомобил Антенски Адаптер за Антена - е Радио за Автомобил Антенски Адаптер за Антена е потребна за да се поврзете на по-пазар стерео на вашето возило.Адаптер поврзува резервни стерео единици се подигнат на behicles фабрика антена и е наменет да биде инсталиран со леснотија - тоа приклучоци во директно во фабриката кабел без сечење или лемење било жици.

Главните карактеристики

Избор на клиент