.

.

Шише за вода Налепница Decals Водоотпорен 45pcs,Симпатична Браник и Лаптоп Налепници за Девојки,Компјутер,Автомобил,Скејтборд, Багаж,Аикидо[Не Случаен избор]

Шише за вода Налепница Decals Водоотпорен 45pcs,Симпатична Браник и Лаптоп Налепници за Девојки,Компјутер,Автомобил,Скејтборд,

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

▲45 Pcs различни типови и не се повтори Мода и симпатична налепници.тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели и љубител на DIY декорација. ▲ЗАБЕЛЕШКА : најдобро е DIY декорација налепницата на вашиот лаптоп или компјутер и шише за вода. ▲Големината на налепници : 6-12cm / 2.5-4.5 инчен, Сите Матирано површински дизајн. ▲ Сите Симпатична налепници направен од висок квалитет на ПВЦ(винил), со заштита од сонце и водоотпорен функција. ▲КВАЛИТЕТ QUARANTEEНие сме директни дистрибутер, Ние и Ветуваме, ако постои било каква квалитет проблем, ние НУДИМЕ ЗАМЕНА ЗА СЛОБОДНИ ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ВАС. ▲Симпатична лаптоп Налепница : 45pcs Случаен Музика, Филм Винил Скејтборд Гитара Патување Случај Налепница за Лаптоп Багаж Автомобил Велосипед Велосипед Налепници.како налепница на сперматозоиди од woker понекогаш може да се пропушти неколку.ако не се 45 персонални компјутери во пакет.контактирајте со продавачот да добиете нова.▲Како да го користите : чистење на површината, а потоа налепница на, користете ја вашата имагинација да се создаде дела.!▲Совршен за лап-топ компјутери, скејтборди, багаж, автомобили, браници, велосипеди, патување случај, мотоцикл, аикидо.Одличен асортиман на автомобил налепница decals.

Главните карактеристики

Избор на клиент