.

.

82L Перење Кошница на Божиќ Дедо Снешко Расклопна Перење Забавува Со Поместена се Справува со Трајни Оксфорд Ткаенина Перење Торба За во Спалната соба

82L Перење Кошница на Божиќ Дедо Снешко Расклопна Перење Забавува Со Поместена се Справува со Трајни Оксфорд

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Силна Ткаенини : Нашата Перење Кошница Е Направена Од Тешки-Должност Двојно Обложени 600d Оксфорд Ткаенина И Дебели Јп Слој На Дното.Прецизни За Шиење, Жици И Здрав База Направи Перење Кошеви Не Е Лесно Да Попуштат.Ги Чисти Само, Не Користете Абразивни Чистење И Перење, Машина За Чистење На Перење Кеси, Тоа Ќе Ја Оштети Јп Обложување.Просторен Капацитет : На Перење Попречи е Користење Големина Е 15"(L) X 15"(W) X 28"(H) / 38 Х 38 Х 72cm.Со 82l Голем Капацитет, Нашата Облека Перење Кошница Е Доволно Голем Да Понуди Пространа Простор Да се Одржи Вашата Облека, Постелнина И Крпи.Удобна Рачка : Како На Перење Кошница Рачки Е Направена Од Алуминиум Со Мека Ева Зафат, Ќе Најдете Многу Меки И Удобни Кога Се Користи.И Можете Да Го Носат Полна Кошница Со Минимум Напор На Вашиот Грб.Алуминиум се Справи со Е Поврзан со Торба за Перење што ќе Ви овозможи Да се Носат Насекаде Лесно.Виткање Tote Перење Торба : Расклопна И Разноврсна Функција Го Прави Ова Облека, Кошница, Практичен И Удобен За Носење Од Колеџ Стан Да Laundromat И Практични За Лесно Складирање Кога Перење Забавува Не Е Во Употреба, Огради Лесно Во Багажот И Фиоки Без Преземање На Екстра Простор.Прекрасен Дизајн : Дизајниран Со Шик Текст Боја, Изработка На Облека Забавува Стилски И Убави.Не Само Што Може Да Се Користи Како Перење Кошница, Може Да Се Стави Тоа Во Спалната Соба, Бања, Па Дури И Дневната Соба Како Складирање Кошница.Оваа Укината Перење Кошница Е Дизајниран За Чување Потреби.Совршен За Колеџ Домови, Станови, Апартмани, Хотелот Престој, Laundromat И Алатка Соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент