.

.

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска за Складирање Кутија Маска Различни Пеперутки 4.3x7.5x0.7

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска

DEN 1857.60

Пристапност
Во достапна форма

Се применуваат за : преносни маска за складирање торба-маска кутија, погоден за шопинг, да оди на работа, одењето на работа, учениците на училиште сезона, чување маски дома, и зачувување на маски за време на оброци.Наменска за вашата маска, лесен и удобен. [Заштита и чување] преносни маска кутија може ефикасно да се спречи секундарната загадување на расположливиот маски.Предности : Идеален за одржување на маска за чистење.Водоотпорен и dustproof, да обезбеди подобра заштита и чување.Маска за складирање перниче е многу погодна за ефикасна заштита и чување на маски и може да се користи многу пати. [Применливи сценарија] Погоден за секојдневна складирање на расположливиот маски, три-димензионални маски, текстил, маски и други маски, и носат ги со вас без преземањето на просторот. [Перење инструкции] се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Зошто ви треба : Преносни маска за складирање торба Нашата маска кутија може совршено да се заштити вашиот расположливиот маска од прашина и средно загадување, кој е безбеден и хигиенски.Маска школка е направен од високо-квалитетни PP материјал, кој е издржлив, не-токсични, невкусна, чиста, dustproof, и водоотпорен.Тие се лесни и лесни за носење, можете да ги стави во вашата торба за практично користење.Тоа е многу лесно да се носат во една рачна ташна, џеб или ташна, и можете да ги однесе каде што сакате. "[Материјал Опис] PP [Производ перформанси] Материјал : материјал е направен од здрава PP материјал, кој е побезбедно и многу повеќе увери да го користите. [Предности] Идеален за одржување на маска чисти, маската складирање перниче е многу погодна за ефикасно заштита на чување маска, и може да се користи многу пати. [Уникатни подароци] Тие можат да бидат дадени како подароци за семејството, пријатели, соученици и колеги.Во овие случаи, вашите маска ќе биде безбедно и лесно може да го замени.Наменска за вашата маска, лесен и удобен.Практичен и рафинирани.Кутија листата : кутија е супер светли и живописни бои.Има доволно простор да се одржи вашата маска, која е многу погодна за лични, семејни, и користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент