.

.

Висок Qualit Проводници Гума Контакт Подлога Копчето D-Pad за Microsoft Xbox еден Контролер

Висок Qualit Проводници Гума Контакт Подлога Копчето D-Pad за Microsoft Xbox еден Контролер

DEN 141.12

Пристапност
Во достапна форма

Платформа : Microsoft Xbox еден.Поправка на вашиот стар и дефект делови со замена со нови делови.Компатибилен со Xbox еден жичана или безжична.Направи вашите акции одговора повторно со замена на контролорот копчето пломби.Пакетот вклучува : 1 BUC Проводници Гумена Подлога.Проводен Гума Контакт Подлога Копчето D-Pad за Microsoft Xbox Еден Контролор 3 Месеци Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент