.

.

Ambesonne Fleur De Lis Ткаенина од страна На Дворот, Гроздобер Европската Лили Аристократски Достоинствен Височество Печати, Декоративни Ткаенини за Текстил и Дома Акценти,

Ambesonne Fleur De Lis Ткаенина од страна На Дворот, Гроздобер Европската Лили Аристократски Достоинствен Височество

DEN 718.80

Пристапност
Во достапна форма

ДОЛЖИНА : 108" (3 метри) & ШИРИНА : 58". 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (количина 1) = 3 МЕТРИ.Секоја количина се сече во одделни парчиња како континуирана 3 метри на ткаенина секој.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - за затворен & отворено употреба.Многу издржливи.Машина перат, фен безбедно.НЕ ИСЧЕЗНУВА.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Со живописни бои & храбар графика.Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент