.

.

Топ Шепа Куче крупните Влошки за Кученце Обука, Внатрешна Кучиња или Стан за Живеење, или Кучиња со Инконтиненција, 50 Count

Топ Шепа Куче крупните Влошки за Кученце Обука, Внатрешна Кучиња или Стан за Живеење, или Кучиња со Инконтиненција,

DEN 599.28

Пристапност
Во достапна форма

До 75% повеќе абсорбента од водечките економија бренд.Пластични врзани и запечатени рабови се заштити вашиот подови.Вграден-во мирис контрола за да се неутрализира урина мириси.Кутре accelerant поттикнува означување на однесување за брзи резултати.Топ Шепа крупните Куче Обука Влошки имаат дополнителна соба се потребни за да се грижи за вашето домашно милениче за време на куќа-обука.Секоја подлога карактеристики напредна технологија која ги претвора течноста во гел за да ја заклучите во влага!Она што на некој начин да се остане сув!До 75% повеќе абсорбента од водечките економија бренд.Пластични врзани и запечатени рабови се заштити вашиот подови.Вграден-во мирис контрола за да се неутрализира урина мириси.Кутре accelerant поттикнува означување на однесување за брзи резултати.

Главните карактеристики

Избор на клиент