.

.

Мини Еден Din Фитинг Комплет Fascia Автомобил Стерео Инсталација Комплет

Мини Еден Din Фитинг Комплет Fascia Автомобил Стерео Инсталација Комплет

DEN 516.00

Пристапност
Во достапна форма

Одговара : Мини сите од 2001 до 2006 година. Инсталација Комплет Вклучува : 1x 1 DIN Fascia плоча, 1x Антена полнач за батерии 1x Fakra ISO конектор.Важно! : Ве молиме проверете ОЕМ типови на конекција за ISO и Антена Адаптери.Тоа може да варира од година модел.Мини Еден Din Фитинг Комплет Fascia Автомобил Стерео Инсталација Комплет : 1. ISO Жици се Подигнат Адаптер Олово - ISO жици се подигнат адаптер води е потребно за да се поврзете на по-пазар стерео на вашето возило.Жици се подигнат помага да се прилагодува на вашата возило специфични инсталации и поставување на приклучоците за да се постави стандард ISO конектори кои одговараат на по-пазар стерео и главата единици. 2. Стерео во автомобил Fascia / Faceplate - Автомобил стерео fascia адаптер ќе се конвертира фабрика табла отворање на лево по отстранување на вашиот стерео систем на двојно или еден din големина отворање, подготвени за инсталација на резервни раководител на единицата.Боја и да заврши на faceplate се дизајнирани да maintian фабрички изглед на вашите автомобили табла. 3. Е Радио за автомобил Антенски Адаптер за Антена - е Радио за Автомобил Антенски Адаптер за Антена е потребна за да се поврзете на по-пазар стерео на вашето возило.Адаптер поврзува резервни стерео единици се подигнат на behicles фабрика антена и е наменет да биде инсталиран со леснотија - тоа приклучоци во директно во фабриката кабел без сечење или лемење било жици.

Главните карактеристики

Избор на клиент