.

.

SNInc. Злато Пиратски Богатство Монети 144 Компјутери.

SNInc. Злато Пиратски Богатство Монети 144 Компјутери.

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

144 пластични злато пиратски богатство пари.Секој злато пиратски монета е моделиран пиратски слика.Pirate монети мерка околу 1.25 инч во дијаметар.Децата ќе сакаат да играат со овие монети за пиратски игри и фантазија игра.Совршен за пиратски тематските партии, партијата ќе се сретне и со голема за богатство лови.

Главните карактеристики

Избор на клиент