.

.

Wyler е Светлина на Семејството Да Оди во Прав Пакети, Пијат Вода се Меша, Половина Iced Чај / Половина Лимонада, 96 Еден Порции (Пакување од 12)

Wyler е Светлина на Семејството Да Оди во Прав Пакети, Пијат Вода се Меша, Половина Iced Чај / Половина Лимонада,

DEN 461.04

Пристапност
Во достапна форма

96 ВКУПНО ПОРЦИИ : Секој случај содржи 12 кутии на Wyler е Светлина, секоја кутија има 8 вкусна пакети на Wyler е Светло Малина вода подобрувач ви даваат вкупно 96 освежување еден дел.ПОЗДРАВ ИЗБОР : Wyler е Светло Синглови Да Одат шеќер се слободни и имаат само 5 калории, 85% помалку од водечките пијалоци.ОДЛИЧЕН ИЗВОР НА ВИТАМИН C : Земете една доза од вашата дневна хранливи материи, додека ужива во фантастична овошен вкус.БРЗ И ЛЕСЕН : Секоја служат на Wyler е пијалок микс е совршен за просечниот шише за вода – само се тресат и уживајте!.ОДЛИЧЕН ВКУС : Wyler е Светло Синглови Да Одат се вкусни начин да останете хидрирани – обидете се на нашиот освежителен вкус на Малина!.Вкус Име : Половина Iced Чај / Половина Лимонада.

Главните карактеристики

Избор на клиент