.

.

2600mAh Li-ion Батерија за Tomtom Go 300, Оди 400, Оди 4D00.001, Оди 500, Оди 510 Замена за Tomtom GPS Навигација Батеријата

2600mAh Li-ion Батерија за Tomtom Go 300, Оди 400, Оди 4D00.001, Оди 500, Оди 510 Замена за Tomtom GPS Навигација

DEN 393.60

Пристапност
Во достапна форма

Параметри : Li-ion 3.7 V 67.59 x 18.54 x 18.54 мм, Tom Tom GPS Навигација Батеријата.Сертификати : ISO9001, Ro HS, FCC, CE, CB.Услуги : Една Година Гаранција, 24 часа услуги на клиентите.Компатибилен Модел : Tom Tom Go 510 T, Оди 530, Оди 530 T, Оди 700, Оди 700 T, Оди 710, Оди 910. Димензија : 67.59 x 18.54 x 18.54 mm.Камерон Кинеско создадени еднакви или повисоки капацитет од оригинални произведени батеријата за да ги исполни клиент побарувачката на технологија уред.Одговара Модел Листата : Tom Tom Go 300 Tom Tom Оди 400 Tom Tom Оди 4 D00.001 Tom Tom Оди 500 Tom Tom Оди 510 Tom Tom Оди 510 TTom Tom Оди 530 Tom Tom Оди 530 TTom Tom Оди 700 Tom Tom Оди 700 TTom Tom Оди 710 Tom Tom Оди 910 Part Number List : VF5 Details : Тип : Li-ion Capacity : 2600m Ah Voltage : 3.7 VTIPS : новата батерија треба да се полнат 3-4 пати и се обвинети за 6-8 часа за целосно да го активирате батеријата за најдобри перформанси.Ако имате било какви прашања во врска со батерии, ве молиме да бидат слободни контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент