.

.

Дигитален часовник, Лесен Електронски Види Практичен Светлосен Дизајн за Подароци за Додатоци(Црна)

Дигитален часовник, Лесен Електронски Види Практичен Светлосен Дизајн за Подароци за Додатоци(Црна)

DEN 439.20

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на гума и пластични материјали, издржливи и сигурни во употреба, не е лесно да се оштети, имаат долг животен пат.Напојува со 28m Ah SR621 SW изграден во батеријата, висока чувствителност и јасно го прикажува времето за својата погодност.Мала тежина, удобно за корисниците да се носат, без товар и нема притисок за кожата по носењето за максимална удобност.Мал и лесен, лесно да се носат и удобен транспорт, таписерии изработка, без гребење за вашата кожа.На светлосен дизајн го прави полесно за вас да се види на време кога во текот на ноќта или во темен средина.Функција : 1. Мала тежина, удобно за корисниците да се носат, без товар и нема притисок за кожата по носењето за максимална удобност.2. На светлосен дизајн го прави полесно за вас да се види на време кога во текот на ноќта или во темен средина.3. Мал и лесен, лесно да се носат и удобен транспорт, таписерии изработка, без гребење за вашата кожа.4. Напојува со 28m Ah SR621 SW изграден во батеријата, висока чувствителност и јасно го прикажува времето за својата погодност.5. Направен од висок квалитет на гума и пластични материјали, издржливи и сигурни во употреба, не е лесно да се оштети, имаат долг животен пат.Спецификација : Предмет Тип : Електронски Watch Material : Гума, Пластични Батеријата Модел : SR621 SW (built-in)Капацитетот на Батеријата : 28m Ah Applicable Група : Секоја група дека треба да се погледне во time Applicable Сценарио : За прикажување на времето Пакет Листа : 1 x Електронски Види.

Главните карактеристики

Item Type:
Electronic Watch
Material:
Rubber, Plastic
Battery Model:
SR621SW (built-in)
Battery Capacity:
28mAh
Applicable Group:
Any group that needs to look at the time
Applicable Scenario:
For viewing time
Package List:
1 x Electronic Watch :
Избор на клиент