.

.

ПУМА Голф 2020 Мажите Cloudspun Тејлор Поло

ПУМА Голф 2020 Мажите Cloudspun Тејлор Поло

DEN 836.64

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Земја на потекло : Viet Нам.Спорт и рекреација производ.Спорт и Отворено додатоци.Вклучени компоненти : голф кошули.Стојат надвор од врски во Cloud Spun Тејлор Поло.Дизајниран за мода напред, сериозен играч на голф, оваа поло, кој на тренд colorblock шема во midsection, става забава голф спин на традиционалната рагби кошула.Cloudspun ткаенина обезбедува ултра-меки се чувствуваат со четири начин се водат, влага-wicking и сите изведбата потребно е да се игра на 18. На поло, се носи на Турнеја со некои од најдобрите светски голфери, исто така, има еден суптилен Стр етикета на полите и мачка логото на ракавот.

Главните карактеристики

Избор на клиент