.

.

Силиконски Замена Wristband Клип Анти се Лизга Надвор Замена Клип Носителот одговара за Fitbit Еден (Сина)

Силиконски Замена Wristband Клип Анти се Лизга Надвор Замена Клип Носителот одговара за Fitbit Еден (Сина)

DEN 2133.60

Пристапност
Во достапна форма

Направени од издржлив материјал да се задржи вашата FITBIT ЕДЕН tracker safe Case овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња и функции.Доаѓаат со сврзувачки елементи за да се заштити група од испаѓање САМО за fitbit ЕДЕН, НЕ за сите други модели!.Одлична замена за оригиналниот носител.Едноставно отстранување на тракерот, откачете го клипот и вметнете ја во новиот носител.Се применуваат за : Јака Клип / Џеб Клип / Ткаенината Клип / Шамија Клип / за Копчето Клип / Јакна Клип / Панталони Клип / за Спортски Градник Клип, Клипови лесно да се џеб, и појас за следење на вашите активности.Мулти боја опции, да ви даде удобно носење experirnce.Моден Силикони Клип Носителот само!Tracker или други делови НЕ се вклучени!.

Главните карактеристики

Избор на клиент