.

.

Lightdow 14 Dimmable Двојна Боја Температура 65W 2700-5500K AC Напојува 336pcs на LED Прстен Светлина со Торба за Фото/Видео/Vlog/Интервју Осветлување

Lightdow 14 Dimmable Двојна Боја Температура 65W 2700-5500K AC Напојува 336pcs на LED Прстен Светлина со Торба

DEN 352.80

Пристапност
Во достапна форма

Ги отстранува сенка, особено идеален за убавина фацијална фото/видео/vlog/интервју осветлување.Се прилагодува осветленоста : нуди двојна боја температура, 5500k-2700 K, постигнување 93% светлина ефикасност.Ултра тенок и лесен мали панел, преносни и компактен дизајн.Пакет Содржина : 14" Dimmable LED Прстен Светлина, AC адаптер со НАС Приклучокот, Smart Phone Држач, Топката Главата, 1/4" да 1/4" Завртка & Носи Торба.Поддржани со Lightow е 12-Месечно се Врати за да се Обнови/Замена Производство Гаранција. Име : Dimmable LED Прстен Светлина - Затемнување опсег : 1%-100% - бел ден : 2700 K-5500 K - LED Монистра : 336 КОМПЈУТЕРИ - Wattage : Max 65 W - Напон : Влез 100-240 V 50/60 Hz & Излезен Напон : 24 V - Size : Надворешното/Внатрешен Дијаметар : 35cm/23cm - Опремени бел филтер може да омекне извор на светлина - Може да се прилагоди боја температура слободно од 2700 K да 5500 K - прстен само 2.5 см дебелина,Многу тенок и лесен - Опремени со носи торба,многу удобен за носење Пакет Содржина : 1x 14" Dimmable LED Прстен Светлина 1x AC адаптер со НАС Plug 1x Паметен Телефон Носителот 1x Топката Главата 1x 1/4" да 1/4" Завртка 1x Носи Торба 1x Светлина Застане.

Главните карактеристики

Избор на клиент