.

.

Geriop Музика LED Sync Агол Светилка, Високи RGB Модерна Подот Светилка со Bluetooth СТАН и Dimmable Далечински Управувач, Бојата се Менува Стои Светлина Амбиентниот Светлосни за Д?

Geriop Музика LED Sync Агол Светилка, Високи RGB Модерна Подот Светилка со Bluetooth СТАН и Dimmable Далечински

DEN 1509.36

Пристапност
Во достапна форма

Како да го Користите : По светилка тело е собрани, пак на власт, и да ја преземете СТАН, со далечински управувач или скенирање кодови за контрола на светлина. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење., погодна за спалната соба, дневна соба, игра соба, канцеларија, дома, театар, и др. [Музика И Микрофон Mode] Изграден во сокриени микрофон, која може да биде синхронизиран со квалитетот на амбиентниот звук.Можете да се префрлите на соодветна тема осветлување според различни сцени, додавајќи смисла на мода и уметност во вашиот дом.9 ft Tripod Род Должина : Околу.Ви благодариме за вашето разбирање.9 оз Собранието Висина : Околу.Боја на светлина ќе се промени со тепање на музика или вашиот глас, со повеќе извонредно чувство за вашата забава. [Мултифункционален Декорација Осветлување] Ова ДОВЕДЕ подот светилка е погодна за секој дома декорација, се користат за релаксација, забава, видео клип, игра на животната средина, итн.Спецификација : Предмет Тип : Агол Подот Светилка Материјал : Ковано Железо Светилка Тело + Акрилик Абажур Тежина : Околу.3 ft Далечински Управувач Батерија : 1 CR025 Копчето Батеријата 150m Ah (Вклучени) Напон : 100-240 V Фрекфенција : 50/60 Hz Извор на Светлина : RGB Симфонија Контрола Метод : Гласовна Контрола, Далечински Управувач, СТАН Прозрачна Флукс : 30 LM/Парче Светилка Чипови Број на Светилка Чипови : 90 Pcs Услуга Живот : 50000 H Пакет Листата : 1 x Далечински Управувач 1 x Микрофонот на Уредот 1 x Светилка Панел 1 x Прирачник 3 x Врска Тока 4 x Абажур 2 x Светилка Tripod 1 x Приклучок за Кабелот за Напојување 1 x Шрафцигер 6 x Завртка Забелешка : 1. [Далечински Управувач И Стан Контрола] На RGB светлина може да се контролира со далечински управувач и Bluetooth СТАН на вашиот мобилен телефон, светлината и брзина може да се прилагоди, и различни бои и модели можат да бидат избрани. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. [Лесно Да се Инсталира] бојата се менува LED агол подот светилка може да се состави во 5 минути.

Главните карактеристики

Item Type:
Corner Floor Lamp
Material:
Wrought Iron Lamp Body + Acrylic Lampshade
Weight:
Approx. 934g / 32.9oz
Assembly Height:
Approx. 1.5m / 4.9ft
Tripod Rod Length:
Approx. 0.4m / 1.3ft
Remote Control Battery:
1 CR025 Button Battery 150mAh (Included)
Voltage:
100-240V
Frequency:
50/60Hz
Light Source:
RGB Symphony
Control Method:
Voice Control, Remote Control, APP
Luminous Flux:
30LM/Piece of Lamp Chips
Number of Lamp Chips:
90Pcs
Service Life:
50000H
Package List:
1 x Remote Control :
1 x Microphone Device :
1 x Lamp Panel :
1 x Manual :
3 x Connection Buckle :
4 x Lampshade :
2 x Lamp Tripod :
1 x Plug Power Cord :
1 x Screwdriver :
6 x Screw :
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент