.

.

TaktZeit Стрес Топки за Возрасни Деца Стискаш Топката Вода Одење Топката Вода Топки за Рака Стрес Зафат Strengther Тренер Анксиозност Помош

TaktZeit Стрес Топки за Возрасни Деца Стискаш Топката Вода Одење Топката Вода Топки за Рака Стрес Зафат Strengther

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : TPR, Термо-Пластични-Гумени материјал.Димензии : дијаметар е 2.3".Голема забава : Дизајнирани за базени, езера и реката патувања,само скокање, зголемените и бие.Мулти употреба : се Користи и како рака терапија, стрес топката, да се подобри и да се вежба вашата страна мускулите.Гаранција : ќе се добие целосна наплата од ако не сте задоволни.За постигнување на "бескраен"уживањето на спортски, почнавме компанија со полна со страст и ентузијазам, за поддршка на спортски човек со професионална носи и технолошки брзини во сите спортови територија.

Главните карактеристики

Избор на клиент