.

.

NUOBESTY 2 парчиња Претендираат Игра Намирници Кошница Мини Играчка Шопинг Кошница со Рачки Кујна Претендираат Игра Складирање Кошница за Деца

NUOBESTY 2 парчиња Претендираат Игра Намирници Кошница Мини Играчка Шопинг Кошница со Рачки Кујна Претендираат

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

кујна претендираат игра играчка е одлична за собирање на намирници, кога играте продавници.деца овошје кошница ќе им овозможи на вашите малку еден да претендираат да бидат само како пораснале и да оди на шопинг за забава храна.деца зеленчук кошница Совршено големина за кошница е супер удобен за носење и цврсти доволно да се носат многу намирници.деца шопинг кошница И забавно и едукативна, овој сет е одличен додаток на било играчка кујната или супермаркет.децата се преправам игра играчка одличен начин да ги поттикнуваат креативните и иновативните улога игра.Карактеристика Во Боја : Портокал. Материјал : ABS. Големина на : 24. 50 X16. 50 X 13. 00cm/ 9. 63 X6. 48 X5. 11inch.Пакет Вклучувајќи - 2 x Намирници Кошеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент