.

.

Bulbrite Блескаво BR40 Медиум Завртка База (E26) Сијалица, 250 Вати, Црвена Ламба Топлина

Bulbrite Блескаво BR40 Медиум Завртка База (E26) Сијалица, 250 Вати, Црвена Ламба Топлина

DEN 237.12

Пристапност
Во достапна форма

Екстра долг живот (5000 часа).Достапни во чист или црвена Pyrex стакло.Совршен за угостителство и услуги апликации. 5-Инчен дијаметар.Bulbrite е топлина светилки се произведени не само да ги обезбеди топлина што треба, но нудат подолг живот од еквивалентни топлина светилки.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.

Главните карактеристики

Избор на клиент