.

.

FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband

FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Рака Спортски

DEN 904.80

Пристапност
Во достапна форма

Издржлив и силен,многу лесен и мазна, За Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Нема екран заштитник опфатени Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално.Не е лесно да се лизга надвор.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ве молиме да ми прости Поради пазарните промени и други фактори, фабрика може да се прилагоди своите производи.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Suitable За Fitbit Luxe - Smart Watch Силикони Рака Спортски Види Рака(220mm) Опис на Производот : Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење Замени watchband со оригиналот, стари, валкани, или оштетен еден Лесен за користење, големина може да се прилагоди според обемот на врвката за околу Multicolor за да изберете боја на вашиот хривнија Одлична за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch Спецификации : Име на Производ : Види Бенд Материјал : Силикон Применливи модели : За Fitbit Luxe - Рака должина : околу 220 MM Пакет се Вклучени : 1 X Види Бенд Забелешка : види не се вклучени. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Luxe Smart watch.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .

Главните карактеристики

Избор на клиент